Witaj,

bardzo miło Cię widzieć na naszej stronie internetowej. Czas LPG to rodzinny biznes, który pomaga ludziom zacząć oszczędzać na paliwie. Spełniamy potrzeby klienta w zakresie montażu LPG, serwisu i naprawy instalacji gazowej w samochodach osobowych.

Jesteśmy Ukraińcami z polskim korzeniem. Tymi, którzy pochodzą z Wołynia. Na Ukrainie mieliśmy podobny interes. Instalacją gazową zajmujemy się już około 10 lat. Polska to fajny kraj, lubimy go i szanujemy Polski tradycji. Ludzie w Polsce są serdeczni i przyjaźnie nastawieni. Bardzo im dziękujemy.

Co to jest rodzinna firma dla nas? Jest to zarazem wielka odpowiedzialność, jak i spore wyzwanie. Utrzymanie równowagi pomiędzy życiem rodzinnym a biznesem nie zawsze idzie łatwo. Mimo iż trzeba się godzić z pewnymi wyrzeczeniami pracujemy na wspólny sukces. Naszym atutem są pasja i zaangażowanie. Robimy to co kochamy z szacunkiem do każdego, i dzięki temu otrzymujemy pozytywne opinie od naszych klientów. Klient jest naszym Panem, to dzięki niemu robimy się coraz lepsi.

Wykonujemy prace wydajnie i niezawodnie. Troszczymy się, aby klient mógł otrzymywać nie tylko oszczędzanie paliwa, ale również niezawodność, pewność siebie i komfort jazdy.

Przyjazna atmosfera wewnątrz serwisu pozwala nam budować dobre relacje z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami. Zawsze staramy się zrobić więcej niż się spodziewasz. Chcemy pomóc Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Czas LPG to zapewnienie prawdziwej wartości i troskliwej obsługi każdemu klientowi, każdego dnia.

Na koniec chcemy podziękować wszystkim przeszłym, teraźniejszym i przyszłym klientom za zaufanie. Szerokiej drogi!

Ruszaj z nami w trasę z LPG. Zapraszamy serdecznie do współpracy